PARTNEŘI

Nedílnou součástí správně fungující společnosti jsou samozřejmě její partneři. Jsou to subjekty, s nimiž naše firma trvale spolupracuje a může se na ně ve všech ohledech spolehnout. Necháváme u nich školit své zaměstnance, využíváme profesionálního poradenství či od nich odebíráme klíčové technologie.

       
 

       
Variant plus  

 

       

Alteko, s.r.o.

Výrobce zařízení v oborech vzduchotechnika, větrání, klimatizace, chlazení, topení a rekuperace.

 

Ariston Thermo CZ, s.r.o.

Prodej zařízení na topení a ohřev (plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače, apod.)

 

ELEKTRODESIGN ventilátory, s.r.o.

Velkoobchodní prodej ventilátorů a dílů pro vzduchotechniku.

 

Elektro Solid

Malo i velkoobchod následujícího zboží - akumulační kamna, bojlery, elektrické krby, průtokové ohřívače. Servis, montáže a opravy akumulačních kamen, bojlerů, průtokových ohřívačů a prodej náhradních dílů.

 

EMAS ELEKTROMATERIÁL, a.s.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem.

 

ERBES, s.r.o.

Bezpečnost práce (BOZP), požární ochrana (PO), koordinátor BOZP, řízení staveb, facility management a prodej hasicích přístrojů a hydrantů.

 

Honeywell International s.r.o.

Výroba, výzkum a opravy specializované techniky.

 

HOTJET CZ, s.r.o.

Distribuce, servis a výroba tepelných čerpadel.

 

Jablotron Alarms, a.s.

Výroba a prodej elektronické zabezpečení objektů, požární detektory, GSM komunikace.

 

Master Therm tepelná čerpadla, s.r.o.

Český výrobce tepelných čerpadel nabízí kompletní sortiment čerpadel vzduch - voda, voda - voda a země voda, které díky své kvalitě a technologii získala množství významných ocenění. Více než 3000 instalací po celé republice.

 

NOSRETI, a.s.

Velkoobchodní prodej tepelných čerpadel.

 

PAUL

Výrobce rekuperačních jednotek. Rekuperační jednotky Paul jsou momentálně nejvýkonější rekuperační jednotky na trhu a firma Paul je právem považována za lídra v oblasti rekuperace nejen u nás, ale i na evropském trhu.

 

ROSA In., s.r.o

Rekuperační jednotky, sanitární keramika, koupelnový nábytek a doplňky.

 

SENZOR BOHEMIA, s.r.o.

Nabídka bezdotykových senzorů pro spouštění vody a splachování.

 

SMART-VAC, s.r.o.

Výhradní dovozce centrálních vysavačů ELECTROLUX pro ČR. Centrální vysavače pro rodinné domy a byty, průmyslové vysavače pro hotely a průmyslové objekty

 

Step TRUTNOV a.s.

Výrobce tlakových nádob, výměníků, vzdušníků, ohříváčů vody, akumulačních nádrží, expanzních nádob, zásobníků na zkapalněné plyny, zařízeních pro úpravu vod aj. Společnost Step TRUTNOV a.s. je držitelem Zlaté ceny za průmyslové kotle na spalování celých balíků biomasy.

 

SUNNYWATT CZ, s.r.o.

Projekce a realizace FVE, vyřízení licence na výrobu elektřiny, připojení FVE k distribuční síti, zajištění energetického auditu a poradenství v oblasti financování.

 

 SUSS Consulting, s.r.o. 

Poradenství v oblasti systémů řízení kvality, prověrky BOZP a PO, legislativní audity, údržba zavedených systémů, školení v oblastech nabízených služeb, bezpečnostní audity - personální a IT, projektové řízení, dokumentace NBÚ, potravinářské systémy.

 

TECON, spol. s r.o.

Nabídka automatizovaných systémů řízení technologických procesů.

 

Universa tepelná technika

Materiály pro podlahové topení, stěnové vytápění, stropní chlazení, připojení topných těles a rozvody vody v plastech. Podlahové konvektory (fan coil) - výroba a prodej. Technická podpora a poradenství pro montážní firmy i stavebníky v celé ČR.

 

VARIANT plus, spol. s r.o.

Specializovaný velkoobchod - prodej integrovaných systémů pro komerční a bytové objekty. Elektronické zabezpečovací systémy, kontrola přístupu a evidence docházky, požární signalizace, strukturovaná kabeláž.

 

WÄRME, spol. s r.o.

Dodavatel sortimentu voda, topení, plyn, kotle, radiátory, sanita - koupelny.  Maloobchod, velkoobchod.

 

YATUN, s.r.o.

Distribuce vybavení inteligentních domů, domácích automatizací, multiroom audio/video zařízení a inteligentních elektroinstalací.

 

 

OSTATNÍ

ALBIXON a.s.

Přední výrobce bazénů Albistone a zastřešení v Evropě i ve světě. Kvalitní výrobky s vysokou životností a variabilností. Výhradní prodejce vířivých van Jacuzzi. Prodej bazénového příslušenství (protiproudy, filtrace, úpravy vody, jímky).

 

EKO KOMFORT

Výrobce kotlů pro: černé uhlí, hnědé uhlí a pelety. Kotle EKO KOMFORT s automatickým podáváním paliva je ekologický a ekonomický, pracuje v automatickém režimu s nízkými nároky na obsluhu. Výkon 18 kW až 350 kW.

 

Energetické audity

Energetický průkaz, diagnostika budov, energetický audit.

 

Energetický průkaz

Energetický štítek, energetický průkaz budovy

 

FORMAT 1, spol. s r.o.

Výrobce omezovačů přetížení zdvihacích zařízení, omezovače přetížení jeřábů, plošin, váhy na výtahy. Firma Vyrábí, dodává a montuje: váhy jeřábové, závěsné, licí a druhovací váhy, stolní, plošinové, lékařské, kojenecké, počítací, můstkové, ližinové, lyžinové, na vysokozdvižné vozíky, váhy na lopatové nakladače, vážení protizávaží výtahové klece, antikolizní systémy, automobilové, pro chovatele, dávkovací, pytlovací, sledování vytížení jeřábu, anemometr, zařízení pro měření tahu, měření tlaku.

 

Fotovoltaické panely

GS Energy s.r.o. - oficiální distributor výrobce fotovoltaických panelů BP Solar pro Českou republiku a Slovensko.

 

Plastová okna, dveře

VORLÍČEK-PLAST, s.r.o. - výroba a montáže plastových oken a dveří. Eurookna, vnitřní dveře, střešní okna, žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu.

 

Projekty rodinných domů

Comfort Space, a. s. je společnost zajišťující komplexní servis v oblasti stavebních, energetických a projekčních prací včetně poradenství a auditů.

 

Prodej bytů Praha

Služby realitní kanceláře.

 

REALT, s.r.o.

Společnost provozující katalog firem, realitních kanceláří a bankovních ústavů. Firma nabízí rady, tipy a inspirace pro bydlení.

 

Schody, schodiště

J.A.P., spol. s r.o. - výroba schodů a schodových obkladů, půdních stahovacích schodišť, kování, plotů a stavebních pouzder pro posuvné dveře.

 

Schody, schodiště, zábradlí

SCHODY&SYN - stahovací schodiště, interiérová a exteriérová točitá schodiště, interiérová segmentová schodiště, stavební pouzdra JAP pro zasouvací dveře, požární a zateplené uzávěry.

 

Stahovací schody

Stahovací schody, točitá, segmentová a bočnicová schodiště.

 

Super Vrakoviště

Dodávly použitých náhradních dílů na vozidla Ford, včetně celých karoserií nebo jejich částí.

 

UNIVENTA Praha, s.r.o.

Výroba a velkoobchodní prodej podlahového a stěnového vytápění, podlahových konvektorů, připojení radiátorů, zásobníků vody a solárních kolektorů.

 

Windoor´s Příbram, s.r.o.

Firma nabízí kompletní sortiment oken, vnitřních i vstupních dveří (komodity ocel, plast, hliník), parapetů, doplňků (kování, schránky, samozavírače). Veškeré výrobky společnost dodává také včetně montáže, zaměření, případného zednického začištění se zárukou.