SLUŽBY

Ať už se jedná o opravu zásuvky nebo problém s toaletou, montáž solárních kolektorů, rekonstrukci bytu, nebo tředa realizaci rodinného domu v inteligentním provedení či automatizaci průmyslových technologií, naše firma je Vám plně k dispozici. Svým zákazníkum nabízíme služby v oblasti elektro a technického zařízení budov již téměř 20 let. Za tuto dobu jsme realizovali mnoho zakázek a naše činnost tak vychází i z těchto zkušeností. Nabízíme Vám následující služby:

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

Oblast obnovitelných zdrojů energií je naší dlouhodovou specializací. Našim zákazníkům nabízíme komplexní realizace dodávek a montáží solárních systémů, tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

INTELIGENTNÍ DŮM

Nabízíme Vám veškeré služby spojené s pořízením inteligentní instalace domu. Inteligentní dům umožňuje úsporu energie, poskytuje komfort, automatizuje značné množství procesů a šetří Vaše náklady.

TOPENÍ, VODA, PLYN

V oboru topení, voda, plyn zajišťujeme komplexní služby, od provedení drobných oprav a výměn až po kompletní rekonstrukce a nové realizace.

 SYSTÉMY VĚTRÁNÍ 

V oblastech rekuperace, vzduchotechnika a klimatizace vám poskytneme veškeré služby, od vypracování předprojektové studie až po zajištění záručního a pozáručního servisu.

ELEKTROMONTÁŽE

V oblasti elektromontáží realizujeme například revize nářadí, spotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací, bytové, komerční i průmyslové el. instalace, slaboproudé rozvody EZS, EPS nebo telefonní a CCTV systémy.

SERVISNÍ PRÁCE

Zajišťujeme opravy a standardní služby v oblastech elektro, topení, voda, plyn a kanalizace. Dále provádíme nonstop havarijní servis.