OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

Oblast obnovitelných zdrojů energií je naší dlouhodovou specializací. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní služby realizované vlastními zaměstnanci: poradenství, inženýrskou činnost, kompletní projektovou přípravu a realizaci celé zakázky „na klíč“.

Jsme zaměřeni především na kvalitu prováděných prací a funkčnost jednotlivých celků tak, aby konečný uživatel mohl zařízení užívat co nejefektivněji a nejúsporněji.

TEPELNÁ ČERPADLA

Ceny energií v posledních letech rostou neúměrně nahoru a jedinou obranou proti vysokým platbám za plyn nebo elektřinu je snížení své závislosti na monopolních dodavatelích těchto energií. Tepelné čerpadlo je proto skvělou příležitostí jak tohoto cíle dosáhnout. Peníze, které za tepelné čerpadlo zaplatíte, se Vám při současných cenách energií rychle vrátí zpět na dosažených úsporách.

FOTOVOLTAIKA

Fotovoltaické panely na střeše rodinných domů nejsou již nic neobvyklého. Kdo by nechtěl mít vlastní domácí elektrárnu a stát se nezávislým na velkých elektrárenských společnostech?
 

 

 

SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Solární tepelná zařízení nabízejí mimořádnou možnost cenově výhodné přípravy teplé vody. Je to proto, že i za chladných ročních období má Slunce dostatek sil k tomu, aby vám poskytlo asi 30% potřebné energie. V létě potom pokryje vaši spotřebu zcela. Díky tomu může prakticky každá domácnost fungovat dlouhodobě výhodněji.