SYSTÉMY VĚTRÁNÍ

Základním prostředkem k zajištění požadované kvality vzduchu ve vnitřním prostředí je větrání, které má zásadní vliv na zdraví a pohodu přítomných osob. Větrání zajišťuje přívod čerstvého vzduchu a zajišťuje odvod vzduchu vydýchaného, škodlivin, vlhkosti a pachů z vnitřního obývaného prostředí. Nedostatečné větrání má prokazatelně negativní vliv na zdraví osob.

Nabízíme komplexní řešení systémů nuceného (řízeného) větrání pro rodinné domy, bytové jednotky, komerční a průmyslové objekty. Provádíme poradenství, projektovou činnost i kompletní realizaci celého systému "na klíč" včetně záručního a pozáručního servisu. 

REKUPERACE

Máte zájem o stavbu domu, jehož energetická náročnost bude řádově nižší než u obyčejných domů? Chcete vytvořit zdravé prostředí pro Váš život ve dne i v noci a nechcete utrácet za drahou technologii? Pak je pro Vás rekuperace, která snižuje tepelné ztráty domu a umožňuje kombinaci se systémy topení tak, aby bylo využito maximum nutně spotřebované energie nutností. Nabízíme vám projekt rekuperace "na klíč", tedy veškeré služby s rekuperací související.

 

 


 

 

 

VZDUCHOTECHNIKA, KLIMATIZACE

Vzduchotechnika i klimatizace bývá při vybavování objektů často opomíjena a také podceňována a to přesto, že v dnešní době je na mnohých místech již absolutní nutností. Prostory, v nichž se vytváří špatný vzduch (mnohá pracoviště), nebo kde se sdružuje více lidí (restaurace, obchody, kanceláře, adpo.), potřebují zajistit kvalitní výměnu vzduchu. Zajišťujeme vzduchotechniku a klimatizace pro byty, rodinné domy i větší, např. průmyslové objekty.